Ustalarımız


Bu proje, sizlerin tecrübeleri ve desteği ile öğrencilerimizi iş hayatına geçiş sürecine hazırlamak, kariyer planlamalarına yardımcı olmak, network ağlarını genişletmek ve kariyer hedefleri doğrultusunda eksik noktalarını bulup geliştirmek için ortaya konmuş bir sosyal sorumluluk projesidir.

Çok iyi bir eğitimle donatılan, sorumluluklarının bilincinde olan, daima yeni fikir ve projelere odaklanan gençlerimizin, sizlerin meslek yaşamında edindiğiniz tecrübelere, yol göstericiliğine, kısacası bir ‘’Usta’’ya ihtiyaçları var.

Öğrencilerimizi, sizlerle buluşturarak oluşturacağımız Usta-Çırak ilişkisinde; gençlerimizi, ustalarımızın yol göstericiliği ışığında iş hayatına hazırlayacağız.

Gençlerimizin yeteneklerini tecrübenizle harmanlayarak onların güçlü bir gelecek inşa etme fırsatı yakalamasına, iş hayatına bir adım önde başlamalarına destek olabilirsiniz. Gençlerimizin hayallerindeki kariyer basamaklarını bu tecrübe ışığında çıkabilmeleri için hayatlarına dokunabilirsiniz.

Projemizin Amacı

Proje Süreci

Ustalarımızdan Beklenenler

İzmir Ticaret Odası ve İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı desteği ile İzmir Ekonomi Üniversitesi Rektörlüğü’ne bağlı Kurumsal İletişim Direktörlüğü-Mezunlarla İlişkiler Ofisi tarafından yürütülmektedir.

Telefon: 0 232 488 83 53 , E-Posta: mezunlarofisi@izmirekonomi.edu.tr

 

Başvuru Formu