Çağlar Zorlu
2017 - Endüstri Sistemleri Mühendisliği Mezunu
İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan ve yüksek lisans eğitimini yine İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde İşletme Bölümü’nde tamamlayan biri olarak, çok kültürlü bir ortamda okumanın avantajlarını deneyimledim. Eğitim hayatım boyunca, okulumun sunduğu
fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmaya çalıştım.
Öykü Özmen
2019 - Sosyoloji Mezunu
"İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde eğitim almak, akademik ve mesleki gelişimim için önemli bir ayrıcalık oldu. 2019 yılında Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji bölümünden mezun oldum. Lisans eğitimim sırasında proje yönetimi alanında uzmanlaşmak istediğime karar verdim. İzmir Ekonomi Üniversitesi'nin sağladığı kapsamlı ve uygulamalı eğitimin yanı sıra, %100 İngilizce eğitim almam meslek hayatıma hızlı bir başlangıç yapmamda etkili oldu.
Aykut Terzioğlu
2005 - İşletme Mezunu
2001 yılında “ilk öğrencilerinden biri olarak” tanıştığım İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde edindiğim bilgi ve birikim, mesleki gelişim yolunda attığım her adımda beni doğru olarak yönlendirmeye devam ediyor. 2005 yılında Üniversitemizin İşletme ile Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği Bölümleri'ni birlikte tamamlayarak ilk çift anadal programı mezunlarından oldum.
Uğur Berk Kalelioğlu
2016 - Sosyoloji Mezunu
2016 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nü yüksek şeref öğrencisi sıfatı ile birincilikle bitirdikten sonra Federal Almanya Cumhuriyeti'nden tam burs kazandım. Teori ve pratiğin dengeli kombinasyonu ile kuşanmış İzmir Ekonomi Üniversitesi'nin Sosyoloji Bölümü müfredatı, yurt dışındaki eğitimimde inanılmaz kolaylıklar sağladı. Eramus Programı ile Almanya Fulda Üniversitesi, Sosyal ve Kültürel Bilimler Bölümü'nde aldığım 6 aylık burslu eğitim, bilim ve çağdaşlık anlayışımı köklüce değiştirdi.
Göksu Çolakoğlu
2012 - İşletme Mezunu
2008 senesinde İzmir Ekonomi Üniversitesi İşletme Bölümü'ne hazırlık sınavını geçerek kayıtlandım. 4 senede mezun olduğum lisans öğrenimim boyunca Schneider Electric, Tesco Kipa gibi çok uluslu şirketlerin insan kaynakları bölümlerinde stajlarımı gerçekleştirdim. Stajlarımda, derslerde aldığım bilgileri uygulama şansı yakaladım.
![]() |
Çağlar Zorlu |
![]() |
Öykü Özmen |
![]() |
Aykut Terzioğlu |
![]() |
Uğur Berk Kalelioğlu |
![]() |
Göksu Çolakoğlu |
![]() |
Başarısıyla Sınırları Aştı, Çocukluk Hayaline Ulaştı |
![]() |
Eğitim Kalitesini 'Akredite' Edilerek Kanıtladı |
![]() |
Yaşlıların Yaşam Kalitesi Artacak: Yeni İlaç İçin Çalışmalar Başladı |
![]() |
Türkiye’ye Örnek: 12 Bin Kişiye Kodlama Eğitimi |
![]() |
Tasarımcılar ‘Diyaloğu Artırmak’ İçin Buluştu |
![]() |
Öğrencilerden İzmir Ekonomi’ye Tam Not |
![]() |
Viyana ‘Arda’yı Seçti |
![]() |
Uzmanından ‘Doğru Tercih’ Önerileri |
![]() |
Sertifika Yerine Dijital Nişanlar |
![]() |
Ünlü Yazar Latife Tekin’den Söyleşi ve İmza Günü |
![]() |
Sağlıklı Kampüste ‘İzmir Ekonomi’ Modeli |
![]() |
Azmin Sonu Avukatlığa Çıktı |