İş ilanlarını görüntülemek için İzmir Ekonomi Üniversitesi Mezunu olmanız ve Mezun Bilgi Sistemine giriş yapmanız gerekmektedir.
Sisteme girmek için tıklayınız.
Sevginur Ursavaş
2020 - İçmimarlık ve Çevre Tasarımı Mezunu
2015 yılında liseyi birincilikle tamamladıktan sonra lisans eğitimim için İzmir Ekonomi Üniversitesi İçmimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünü tercih ettim. Lisans hayatım boyunca çeşitli firmalarda stajlarımı tamamladım ve yarı zamanlı olarak çalıştım. 2020 yılında mezun oldum. Sektörde iç mimarlık ve mobilya alanında iş tecrübesi edindim. 2021 yılı itibari ile İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde Tasarım Çalışmaları alanında tezli yüksek lisans eğitimime devam ediyorum. Bu alanı tercih etmemin en önemli sebebi multidisipliner bir yaklaşım ile araştırmak istediğim konuya odaklanabilecek olmam oldu. Yüksek lisans döneminde almış olduğum derslerin etkisi ile uzun zamandır hayalini kurduğum bir girişimde bulundum.
Volkan Eröztekin
2015 - Ekonomi Mezunu
2010 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nü tam bursla kazandım. Kariyer Günleri’nde daha iyi tanıma fırsatı bulduğum üniversitemizi tercih etmemin en büyük sebepleri; kaliteli akademik kadroya sahip olması, ikinci yabancı dil olanağı sağlaması ve sağladığı sosyal imkanların geniş olmasıydı. Bir sene hazırlık okuyarak en temel düzeydeki İngilizce seviyemi geliştirdikten sonra, lisans eğitiminin ikinci senesinde Matematik Bölümü’nden çift anadal yapmaya başladım. Bir sonraki sene, uluslararası alanda tanınmış bir üniversite olan Lisbon School of Economics’te Erasmus Programı’na katıldım.
Hatice Acar
2015 - Dış Ticaret (İngilizce) Programı Mezunu
İzmir Ekonomi Üniversitesi’ne ilk olarak 2012 yılında başladım, ilk olarak diyorum çünkü okulumdan kopamayıp mezun olarak tekrar koşa koşa döndüm diyelim. İlk ve en büyük şansım Dış Ticaret (İngilizce) meslek yüksekokulunu tam burslu olarak kazanmamdı, o dönem aslında diğer okullar Meslek Yüksekokulları ‘nda Türkçe eğitim verirken benim İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde bu bölümü hazırlık okuyarak İngilizce şeklinde eğitim almış olmam benim için çok mutluluk vericiydi.
Simge Tekin
2016 - Psikoloji Mezunu
İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden şeref öğrencisi olarak mezun oldum. Okulumun bana kattığı uluslararası bakış açısı, farklı kültürleri sürekli olarak takip etme ve araştırmacı kimliği sayesinde kısa zamanda istediğim alanda çalışmaya başladım.
Belgin Sarıgül
2016 - Ekonomi Mezunu
İzmir Ekonomi Üniversitesi Ekonomi Bölümü ile Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği çift anadal programından 2016 yılında mezun oldum. Öğrenciyken üniversitemizin sağlamış olduğu zorunlu staj programları ile MSC, İzmir Ticaret Odası ve JTI gibi şirketlerinde staj yapma imkanım oldu.
![]() |
Sevginur Ursavaş |
![]() |
Volkan Eröztekin |
![]() |
Hatice Acar |
![]() |
Simge Tekin |
![]() |
Belgin Sarıgül |
![]() |
Başarısıyla Sınırları Aştı, Çocukluk Hayaline Ulaştı |
![]() |
Eğitim Kalitesini 'Akredite' Edilerek Kanıtladı |
![]() |
Yaşlıların Yaşam Kalitesi Artacak: Yeni İlaç İçin Çalışmalar Başladı |
![]() |
Türkiye’ye Örnek: 12 Bin Kişiye Kodlama Eğitimi |
![]() |
Tasarımcılar ‘Diyaloğu Artırmak’ İçin Buluştu |
![]() |
Öğrencilerden İzmir Ekonomi’ye Tam Not |
![]() |
Viyana ‘Arda’yı Seçti |
![]() |
Uzmanından ‘Doğru Tercih’ Önerileri |
![]() |
Sertifika Yerine Dijital Nişanlar |
![]() |
Ünlü Yazar Latife Tekin’den Söyleşi ve İmza Günü |
![]() |
Sağlıklı Kampüste ‘İzmir Ekonomi’ Modeli |
![]() |
Azmin Sonu Avukatlığa Çıktı |