Naciye Şekerci
2008 - Uluslararası Ticaret ve Finansman Mezunu
İzmir Ekonomi Üniversitesi'nin Uluslararası Ticaret ve Finansman ve İşletme (çift anadal olarak) lisans programlarını tamamladım. Lisans eğitimimi takiben İsveç-Lund Üniversitesi'nde Finans Master Programı'na başladım. Lund Üniversitesi'nin yüksek lisans programından çok memnun kaldığım için, Lund Üniversitesi'nde İşletme Finansmanı üzerine doktoraya başladım.
Aykut Terzioğlu
2005 - İşletme Mezunu
2001 yılında “ilk öğrencilerinden biri olarak” tanıştığım İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde edindiğim bilgi ve birikim, mesleki gelişim yolunda attığım her adımda beni doğru olarak yönlendirmeye devam ediyor. 2005 yılında Üniversitemizin İşletme ile Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği Bölümleri'ni birlikte tamamlayarak ilk çift anadal programı mezunlarından oldum.
İbrahim Mut
2011 - Medya ve İletişim Mezunu
İzmir Ekonomi kültürünü gururla taşıyarak 2011 yılında Medya ve İletişim bölümünden mezun oldum. Hayatımda her zaman anlatmaktan sevinç duyduğum ve hala dün gibi hatırladığım muhteşem anılarımın olduğu bir süreç idi benim için. Tercih aşamasında da birebir gelip ziyaret ettiğim ve her günümün ayrı bir bilgi serüveni olduğu harika süreç idi. Tam burslu olarak kazandığımı ilk duyduğumda içimde hayalimin başladığını hissedebiliyordum
Taner Güngör
2013 - Bilgisayar Mühendisliği Mezunu
2004-2008 yılları arasında İzmir Bornova Yunus Emre Anadolu Lisesi'nde okudum. Ardından 2008-2013 yılları arasında İzmir Ekonomi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nde başarı bursu ile öğretim gördüm. İlk yılımı İngilizce hazırlık programında okudum. Üniversite boyunca 2010-2013 yılları arasında başta Netsis olmak üzere çeşitli firmalarda freelancer olarak web development projelerinde çalıştım.
Çisem Topuzoğlu Özkılıç
2010 - Uluslararası Ticaret ve Finansman Mezunu
Üniversitemizin Uluslararası Ticaret ve Finansman ile Lojistik Yönetimi (çift anadal) lisans programlarını yüksek şeref öğrencisi unvanı ile tamamlayarak, 2010 yılında mezun oldum. Mezuniyetimi takiben Türkiye’de kısa süreli iş tecrübesi edindikten sonra, Almanya‘da HTW Berlin Üniversitesi’nde Uluslararası İşletme Master Programı’na başladım.
![]() |
Naciye Şekerci |
![]() |
Aykut Terzioğlu |
![]() |
İbrahim Mut |
![]() |
Taner Güngör |
![]() |
Çisem Topuzoğlu Özkılıç |
![]() |
Başarısıyla Sınırları Aştı, Çocukluk Hayaline Ulaştı |
![]() |
Eğitim Kalitesini 'Akredite' Edilerek Kanıtladı |
![]() |
Yaşlıların Yaşam Kalitesi Artacak: Yeni İlaç İçin Çalışmalar Başladı |
![]() |
Türkiye’ye Örnek: 12 Bin Kişiye Kodlama Eğitimi |
![]() |
Tasarımcılar ‘Diyaloğu Artırmak’ İçin Buluştu |
![]() |
Öğrencilerden İzmir Ekonomi’ye Tam Not |
![]() |
Viyana ‘Arda’yı Seçti |
![]() |
Uzmanından ‘Doğru Tercih’ Önerileri |
![]() |
Sertifika Yerine Dijital Nişanlar |
![]() |
Ünlü Yazar Latife Tekin’den Söyleşi ve İmza Günü |
![]() |
Sağlıklı Kampüste ‘İzmir Ekonomi’ Modeli |
![]() |
Azmin Sonu Avukatlığa Çıktı |