Lisansımı İran Tehran Üniversitesi Endüstri Mühendisliği alanında 3.5 yılda başarıyla tamamladım. 6 yıllık profesyonel çalışma hayatımdan sonra Türkiye’ye gelerek 2018 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi MBA Programı'ndan başarıyla mezun oldum. İyi düzeyde olan İngilizcemi İzmir Ekonomi Üniversitesi’ndeki eğitimimle beraber daha da geliştirme fırsatı yakaladım. Aynı zamanda Türkçeyi de öğrenerek 3 dildeki becerilerimi Türkiye’deki profesyonel hayatımda kullanmaya başladım. 2020 yılında dünyanın ve Türkiye’nin en büyük gayrimenkul şirketi olan Keller Williams ailesine katıldım. Keller Williams altyapısıyla kendi markam olan Behboodhomes adıyla şirketimi kurarak gayrimenkul sektöründeki yerimi aldım. Şu an Türk yatırımcıların yanında özellikle yabancı yatırımcılara da alım-satım konusunda danışmanlık yapmaktayım. İzmir Ekonomi Üniversitesi’ndeki değerli aileme teşekkürlerimi sunarım.
Caner Gündoğdu
2007 - Ekonomi Mezunu
2002 yılında %100 burslu olarak girdiğim İzmir Ekonomi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nü tercih etmemde üniversitenin burs olanakları ve tamamı yurt dışı saygın üniversitelerde görev yapmış üst düzey akademisyen kadrosu etkili olmuştu. Ortaokul ve liseyi Eskişehir Anadolu Lisesi ve Ankara Fen Lisesi gibi Türkiye’nin en köklü ve başarılı liselerinde okuduktan sonra, girdiğimde kurulalı sadece bir yıl olmuş yeni bir üniversiteyi tercih etmek hayatımda verdiğim belki de en cesaretli ve doğru karardı.
Yudum Acar
2018 - İşletme Yüksek Lisans Mezunu
2018 yılı İşletme Yüksek Lisans Programı mezunuyum. Almanya'da doğup eğitimimi tamamladıktan sonra lisans eğitimimi Hollanda'da aldım. Hollanda'da Business Adminstration - Marketing okudum ve o süre içinde birçok iş yerinde staj yapma imkanım oldu. Otomotiv sektörüne olan ilgimden dolayı Volkswagen, Audi ve TRW/ZF Marketing departmanlarında çalıştım. Lisans programınından mezun olduktan sonra yüksek lisans programlarını araştırdım, İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde İngilizce eğitim verildiğini öğrendim ve tanıtım toplantısına katıldım.
Barış Erenler
2019 - Yazılım Mühendisliği Mezunu
2014 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümü'nden mezun olduktan sonra, DGS ile birlikte İzmir Ekonomi Üniversitesi Yazılım Mühendisliği Bölümü'ne başladım. İlk yıl aldığım hazırlık eğitimiyle birlikte toplam da bölümümü 5 senede kayıpsız tamamladım.
Murat Esen
2008 - Bankacılık ve Sigortacılık Mezunu
2004 yılında Bankacılık ve Sigortacılık Programı'na başladım. Eğitim sürecinin yanı sıra üniversitemin sağladığı sosyal olanaklar ile spor yapma imkanı ve okul takımımızla aldığımız başarılar ile üyesi olduğumuz bu güzide kurumu temsil etme onurunu yakaladım. Eğitim sürecinde kendimi farklı yetkinlikler anlamında da geliştirme imkanı yakaladım. Edindiğim öğrenimler ve teorik bilgileri günümüzde iş hayatımda uyguladığımı gördüğümde iyi ki de yolumun İzmir Ekonomi Üniversitesi’yle kesiştiğini düşünüyorum.
Ceren Özkaya
2017 - İçmimarlık ve Çevre Tasarımı Mezunu
2016 yılı İzmir Ekonomi Üniversitesi İçmimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’nden mezun oldum. Erasmus değişim programı ile Portekiz'de Lizbon IADE Creative University'de bir sene eğitim alarak farklı kültürlerde evrensel tasarım ve mimari vizyon sahibi oldum.
![]() |
Caner Gündoğdu |
![]() |
Yudum Acar |
![]() |
Barış Erenler |
![]() |
Murat Esen |
![]() |
Ceren Özkaya |
![]() |
Başarısıyla Sınırları Aştı, Çocukluk Hayaline Ulaştı |
![]() |
Eğitim Kalitesini 'Akredite' Edilerek Kanıtladı |
![]() |
Yaşlıların Yaşam Kalitesi Artacak: Yeni İlaç İçin Çalışmalar Başladı |
![]() |
Türkiye’ye Örnek: 12 Bin Kişiye Kodlama Eğitimi |
![]() |
Tasarımcılar ‘Diyaloğu Artırmak’ İçin Buluştu |
![]() |
Öğrencilerden İzmir Ekonomi’ye Tam Not |
![]() |
Viyana ‘Arda’yı Seçti |
![]() |
Uzmanından ‘Doğru Tercih’ Önerileri |
![]() |
Sertifika Yerine Dijital Nişanlar |
![]() |
Ünlü Yazar Latife Tekin’den Söyleşi ve İmza Günü |
![]() |
Sağlıklı Kampüste ‘İzmir Ekonomi’ Modeli |
![]() |
Azmin Sonu Avukatlığa Çıktı |