Volkan Eröztekin
2015 - Ekonomi Mezunu
2010 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nü tam bursla kazandım. Kariyer Günleri’nde daha iyi tanıma fırsatı bulduğum üniversitemizi tercih etmemin en büyük sebepleri; kaliteli akademik kadroya sahip olması, ikinci yabancı dil olanağı sağlaması ve sağladığı sosyal imkanların geniş olmasıydı. Bir sene hazırlık okuyarak en temel düzeydeki İngilizce seviyemi geliştirdikten sonra, lisans eğitiminin ikinci senesinde Matematik Bölümü’nden çift anadal yapmaya başladım. Bir sonraki sene, uluslararası alanda tanınmış bir üniversite olan Lisbon School of Economics’te Erasmus Programı’na katıldım.
Yiğit Can Parıltı
2017 - Yazılım Mühendisliği Mezunu
Özellikle Gazihan Alankuş hocamın desteği ve üzerinde beraber çalıştığımız projeler sayesinde üniversiteye severek ve öğrenme isteğiyle gittim. Ayrıca dersler yazılım geliştirmenin temelinde neler olduğunu ve kariyer yolumda neler ile karşılaşacağımı anlamama yardım etti. Eğitim süreci içinde TÜBİTAK projesi kapsamında burs alarak beraber proje yapma fırsatımız da oldu
Ayşenur Aydemir
2015 - Bankacılık ve Sigortacılık Mezunu
2015 yılında Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü2nden mezun oldum. Mezun olduktan genel kültürümü ve bilgilerimi geliştirmek amacı ile üç yıl gerek Türkiye ve dünyayı gezerek, gerek arastirma sonuçları okuyup, sanat, tarih, edebiyat gibi pek çok alanda eserler okuyarak kendimi geliştirdim.
Fethi Saruhan
2018 - İşletme Mezunu
2013 yılında liseden birincilikle mezun olduktan sonra önümdeki birçok güzel seçeneğe rağmen tek tercihim İzmir Ekonomi Üniversitesi’nin %100 burslu İngilizce İşletme Bölümü olmuştu. Başlarda riskli gibi görünen bu kararımın şimdi ne kadar doğru olduğunu görebiliyorum. Lise yıllarında yaptığım TÜBİTAK projeleri ile girişimciliğe ilk adımımı atmıştım. Üniversiteye başladığım ilk yıl Embryonix Kuluçka Merkezi’nin düzenlediği girişimcilik etkinlikleriyle girişimciliğin profesyonel yönüyle tanışmış oldum.
Mert Öncü
2019 - İşletme Mezunu
Okulumuzda 5 çok mutlu yıl geçirdikten sonra 2019 Haziran ayında okulumuzun İşletme Bölümü’nden mezun oldum. Okul hayatımın 3. sınıfında Vakıfbank’ta staj yaptım, finans sektörüne olan ilgim ile birlikte 2019 Temmuz ayında, ING’nin Geleceğin Yöneticilerini Yetiştirme Programı ile kariyerime başlangıç yaptım.
![]() |
Volkan Eröztekin |
![]() |
Yiğit Can Parıltı |
![]() |
Ayşenur Aydemir |
![]() |
Fethi Saruhan |
![]() |
Mert Öncü |
Firma Adı | Aranan Pozisyon | Şehir | Başlangıç Tarihi | ||
---|---|---|---|---|---|
SALSA TARIM ÜRÜNLERİ SALÇA VE SALAMURA SAN TİC. A.Ş. | SALSA TARIM ÜR... | İthalat / İhracat Elemanı | İthalat / İhr... | İzmir | 25-07-2024 |
Teleperformance | Teleperformance... | Felemenkçe Bilen Müşteri Hizmetleri Uzmanı | Felemenkçe Bil... | TÜRKİYE | 23-07-2024 |
Teleperformance | Teleperformance... | Almanca Bilen Müşteri Hizmetleri Uzmanı | Almanca Bilen M... | İstanbul | 23-07-2024 |
GÜRALP VİNÇ A.Ş. | GÜRALP VİNÇ ... | Tekniker | Tekniker... | İzmir | 22-07-2024 |
GÜRALP VİNÇ MAK. KONS. SAN. TİC. A.Ş. | GÜRALP VİNÇ ... | Gazaltı Kaynakçısı | Gazaltı Kaynak... | TÜRKİYE | 22-07-2024 |
![]() |
Başarısıyla Sınırları Aştı, Çocukluk Hayaline Ulaştı |
![]() |
Eğitim Kalitesini 'Akredite' Edilerek Kanıtladı |
![]() |
Yaşlıların Yaşam Kalitesi Artacak: Yeni İlaç İçin Çalışmalar Başladı |
![]() |
Türkiye’ye Örnek: 12 Bin Kişiye Kodlama Eğitimi |
![]() |
Tasarımcılar ‘Diyaloğu Artırmak’ İçin Buluştu |
![]() |
Öğrencilerden İzmir Ekonomi’ye Tam Not |
![]() |
Viyana ‘Arda’yı Seçti |
![]() |
Uzmanından ‘Doğru Tercih’ Önerileri |
![]() |
Sertifika Yerine Dijital Nişanlar |
![]() |
Ünlü Yazar Latife Tekin’den Söyleşi ve İmza Günü |
![]() |
Sağlıklı Kampüste ‘İzmir Ekonomi’ Modeli |
![]() |
Azmin Sonu Avukatlığa Çıktı |